UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 4445207
nr 444 5207
Fickur
Longines, silver, Sent 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 december 2006
kl 16:09:40
300 kr
400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver